Капітальний ремонт квартир - етапи проведення

Капітальний ремонт квартир - це комплекс заходів, який іноді необхідно проводити. Він включає в себе ремонтні роботи великого масштабу, оскільки відбувається повноцінна заміна основних елементів інтер'єру. Заново штукатуряться стіни, робиться стеля, укладається підлога і т. д. Погодьтеся, уявивши собі все це, вже стає моторошно, скільки це займе часу, грошей і нервів. Але якщо все ретельно спланувати і робити поетапно, то можна заощадити на кожному пункті. Про це і піде мова в цій статті.

І так, щоб капітальний ремонт був максимально ефективним, варто дотримуватися деяких пунктів:

1. Малювання майбутнього інтер'єру. Будь-який проект повинен бути промальованим, щоб чітко бачити картину, до якої треба прагнути. Плюс маючи проект, не треба буде переробляти деякі елементи в процесі. Дизайн може бути здійснений як від руки на папері, так і в спеціальній комп'ютерній програмі. Останній варіант, звичайно, кращий. У цьому документі повинні бути прописані обмірювальні креслення, плани демонтажу вбудованих меблів, сантехніки та перегородок, плани підвісних стель і багатошарових підлог. Також сюди включається розстановка електроприладів, місця розташування розеток, вимикачів, світильників та меблів. Головним моментом тут є врахування можливостей діючої електромережі.

2. Замовлення дизайн-проекту. Зазвичай вибирають серед знайомих або ж за журналами. Головним принципом вибору проекту є компромісне рішення між бажаннями клієнта і фінансовими можливостями.

3. Складання бюджету ремонту. Це обов'язковий пункт, оскільки з його допомогою можна уникнути затягування ремонтних робіт на невизначений термін. Зазвичай обчислення відбувається на квадратний метр. Слід враховувати, що можуть виникнути непередбачені витрати, які пов'язані, наприклад, з кривими стінами, підлогою або стелею, де треба додаткову кількість будматеріалу.

4. Вибір виконавця. Тут вже вибір за клієнтом. Можна найняти офіційну будівельну компанію або ж бригаду гостарбайтерів. Перший варіант, звичайно, краще, в першу чергу тим, що укладається письмовий договір між клієнтом і виконавцем, де прописується пункт страховки. Плюс компанія надає гарантію на свої роботи. Звичайно, у фінансовому плані це буде дорожче, але результат того вартий. Ви будете захищені як в матеріальному, так і в моральному плані.

5. Безпосередній ремонт. Він включає в себе демонтажні роботи, вирівнювання підлоги, заміну електричної проводки, вікон, дверей, вирівнювання стін і стелі, укладання підлогового покриття, монтаж міжкімнатних дверей, установку сантехніки та освітлювальних приладів.

6. Прибирання квартири. Це, звичайно, теж непроста процедура, куди краще запросити спеціальну фірму, яка пропонує клінінгові послуги, оскільки ступінь забрудненості після ремонту може бути досить великим.

Якщо вам потрібно провести ремонт квартири (Полтава), пропонуємо звернутися в компанію «Мікрон-ЛТД». Ми працюємо на ринку вже 15 років, тому навчилися робити якісний ремонт за короткий час. Зробіть свій будинок красивим разом з нами!