Що потрібно знати про монтаж пластикових вікон?

Рано чи пізно приходить час, коли варто подбати про заміну старих дерев'яних вікон на нові сучасні металопластикові. Звичайно, вигода в цьому однозначно буде: пластикові вікна забезпечують досить щільну герметизацію приміщення від попадання вологи, холоду, шуму; гарантують естетичність, їх не треба фарбувати, а також мають довгий термін служби. Монтаж пластикових вікон - це процес, який здійснюють професійні компанії, в яких і відбувається замовлення вікон. Що потрібно знати про це, поговоримо в цій статті.

У першу чергу варто вибрати виробника. Відразу ж відзначимо, що економити на матеріалі не рекомендуємо, адже потім це може позначитися при першій же складній ситуації. Наприклад, при сильному морозі існує велика ймовірність, що таке вікно розійдеться. Для вас це додатковий стрес і витрати. Адже неможливо буде провести зиму з величезними щілинами у вікні. Тому треба звертати увагу на такі складові:

1. Якість самого пластикового профілю - йдеться про структуру, колір та зовнішній вигляд. Також слід звернути увагу на наявність армування усередині профілю, щоб воно міцно стояло в отворі.
2. Фурнітура - також важливий елемент, адже в разі економії на ньому можливі випадки скрипіння під час відкривання, заїдання механізмів, а в гіршому варіанті - перекошені стулки вікна. Тому, вибираючи дорогий профіль, не економте на фурнітурі, адже потім доведеться постійно витрачатися на її ремонт.
3. Склопакет - елемент, який забезпечує ізоляцію від звуку і холоду. Тому, вибравши неякісний склопакет, ви ризикуєте допустити швидку розгерметизацію.
4. Додаткові режими - корисні опції, які не будуть зайвими. Наприклад, фрамужне відкриття, різні режими вентиляції, підвіконня, відкоси, москітні сітки та інші. Тут вже на розсуд замовника.

Дуже важливим елементом є проведення замірів. Зазвичай його проводять фахівці фірми, в якій замовляються вікна. Потрібно стежити, щоб виміри проводилися усіх боків вікна, щоб потім не було сюрпризів у вигляді неправильних розмірів вікна.

Коли готове вікно привезли на монтаж, слід оглянути його, переконатися в хорошій якості збірки. У першу чергу треба звернути увагу на поверхню профілю, щоб шви були акуратними, рівними. Складові вікна повинні добре зістикуватися між собою. Також рекомендується перевірити функціонал вікна, щоб воно не відкривалося зі скрипом або заїданням.

Особливо важливим моментом є монтаж вікна. Адже від нього залежить надійна і довговічна робота вікна. Виконавши якісний монтаж, гарантується високий ступінь гідро- і шумоізоляції, виключається можлива поява грибка на підвіконнях.

Якщо вам потрібна установка пластикових вікон (Полтава), пропонуємо звернутися в компанію «Мікрон-ЛТД». Наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати необхідне вам вікно і провести якісний монтаж. Ми надаємо гарантії на свої роботи. Подбайте про затишок вашого будинку разом з нами!